Domeček BusyKids modrý

Jak se zpívá v jedné české písničce, modrá je dobrá. A tak jsme náš dřevěný montessori domeček vyrobili také ve světle modré. A aby byl ještě o trochu pestřejší, střecha je fialová.

 

modry-domecek-busykids

Komu je určen?

Multifunkční domeček potěší roční chlapečky i kluky předškoláky a samozřejmě i holkám se modrá barva líbí.  

Jaké jsou na domečku aktivity?

Napsáno moderním stylem, je to 30 v 1. Ano, na jedné hračce si dítě může vyzkoušet kolem 30 různých aktivit. Malí caparti si zatočí s převodovými kolečky nebo budou rozsvěcovat světlo, děti školkového věku potrénují zapínání zipů a knoflíků a pro školáky jsou k dispozici destičky s čísly, budík s otáčivými rafičkami nebo tvarové počítadlo.  A tím výčet aktivit zdaleka nekončí, stačí se podívat na naši prohlídku domečkem.

Jak dítě rozvíjí?

Pestré hrací prvky podporují rozvoj logické myšlení, kreativity a jemné motoriky. Dítě se hravou formou naučí tvary, barvy a čísla.

Domeček inspirovaný montessori pedagogikou pomůže vašemu dítěti s rozvojem jemné motoriky, tvůrčích schopností a logického myšlení. Množství hracích prvků je natolik velké, že domeček může nahradit obrovskou škálu hraček a stát se tou nejoblíbenější. A proč jsme zvolili právě tvar domečku? Na trhu existují různé varianty activity board, ale my jsme chtěli něco víc. Od našich dětí jsme věděli, jak rádi mají něco svého, kam jim dospělí nemůžou. A tak jsme vymysleli domeček. Kluci ho využijí jako garáž pro auta, holky jako domeček pro panenky, ale hlavně je to super schovka pro samotné děti (zhruba do 4 let). 

Technické parametry:
Rozměry: 60×40×40 cm
Váha: 7 kg
Domeček BusyKids se vyrábí z vysoce kvalitní březové překližky. Všechny laky použité při výrobě jsou na vodní bázi, a proto jsou bezpečné už pro malé děti. Do konstrukce nepatří žádný šroub, všechny prvky jsou zanýtované.

Výrobek je certifikovaný pro děti od 1 roku.

Zpět do obchodu