Domeček jako dárek

Babičko a dědečku, přemýšlíte, čím obdarovat své vnoučata? A ideálně aby to bylo něco, co je zabaví všechny, a vy tak nemusíte mít obývák zaskládaný hračkami? Nebo jste rodiče a přemýšlíte nad dárkem pro svoje neposedná dvojčata? Z vlastní zkušenosti radíme domeček BusyKids.

Je to smysluplná dřevěná hračka inspirovaná montessori pedagogikou, která na rozdíl od mnoha těch plastových blikajících a hrajících čehosi děti opravdu rozvíjí.  Vzhledem k vyšší pořizovací ceně se domeček nabízí jako výborný dárek k Vánocům nebo k narozeninám. Ale příležitostí jej darovat je samozřejmě více. Třeba se na něj mohou sloužit kolegové nebo přátelé, když se narodí miminko. Ono totiž stačí, aby uběhlo pár měsíců, a domeček bude pro malého objevovatele výborný parťák a to až do zhruba šesti let.

Když jsme multifunkční domeček BusyKids vymýšleli, mysleli jsme na to, aby to byla vzdělávací a motorická hračka, se kterou si děti mohou hrát prakticky kdekoliv. Díky své skladnosti, promyšlenosti jednotlivých prvků a designu tak domeček využijete:

 

• V domě i v bytě

Nabízíme několik barevných variant, tak aby se domeček hodil stejně dobře do dětského pokoje jako do obýváku.

• V dětské skupině i mateřské školce, ať už je soukromá, státní, firemní, montessori nebo lesní

Nejen že si u domečku pohraje více dětí najednou, ale může také posloužit pro kolektivní hry (např. obíhání, lezení dovnitř, schovávání a zase nacházení věcí) nebo třeba k hraní maňáskového divadla.

• V mateřském centru

V herně domeček nezabere moc místa, ale zabaví hned několik dětí najednou. Nejsou na něm žádné prvky, které by rušily, takže je dobrou alternativou, když se třeba dítě nechce zapojit do organizované činnosti.

• V dětském koutku nejen v kavárně či restauraci, ale také v nemocnici, bance, na úřadě, v knihovně a na místě určeném jako Family Point

Dětské koutky mají zabavit, ale ideálně tak, aby děti okolí nerušily. A přesně to domeček BusyKids s třicítkou různých aktivit umí. Přesto ale na něm nic nebliká, nehraje a kromě dřevěných vkládaček se z něj nedá nic odnést. Sečteno podtrženo, je to motorická a didaktická hračka, která poslouží stovkám malých návštěvníků.  

Zpět do obchodu