Domeček BusyKids natura

Naučí, zabaví, připraví do praktického života. To všechno umí dětský dřevěný domeček BusyKids. Díky svému přírodnímu vzhledu je u našich zákazníků nejoblíbenější, hezky zapadne do každého interiéru. A nebojte, vleze se i do malého bytu. Skládá se totiž ze 6 aktivních desek.

 

natura-domecek-busykids.jpg

 

 

Pro koho?

Pro batolata i předškoláky, každý si tam najde to své. Díky své velikosti si u něho v pohodě pohraje současně více dětí.

Co umí?

Slouží jako super skrýš a navíc má na sobě kolem 30 hracích prvků. Podívejte se na ně zblízka. Díky své multifunkčnosti domeček nahradí spoustu jiných hraček. A protože je udělaný opravdu poctivě, vydrží i pro další generace dětí. Nakonec tak vlastně ušetříte místo i peníze.

Co naučí?

Rozvíjí jemnou motoriku a logické myšlení. Učí soustředěnosti a trpělivosti. Podporuje dětskou fantazii. Domeček jako pokojíček pro panenky nebo garáž pro auta? Jasně. Ale taky třeba trouba na pečení nebo to pravé místo, kam se jít schovat s nočníkem. To všechno děti při testování domečku vymyslely. 

Domeček může nahradit obrovskou škálu hraček a stát se tou nejoblíbenější. A nejen že baví, ale také opravdu smysluplně rozvíjí. Řada aktivit je zaměřena na procvičování jemné motoriky, která je pro budoucí život velmi důležitá. Domeček je certifikovaný pro děti od 12 měsíců, ale to neznamená, že se mu menší caparti musí vyhnout obloukem. Právě ty nejmenší děti si ho nejvíce užijí jako skrýš a také jim pomůže jako opěra, když začnou stoupat a následně obcházet.

Technické parametry:
Rozměry: 60×40×40 cm
Váha: 7 kg
Domeček BusyKids se vyrábí z vysoce kvalitní březové překližky. Všechny laky použité při výrobě jsou na vodní bázi, a proto jsou bezpečné už pro malé děti. Do konstrukce nepatří žádný šroub, všechny prvky jsou zanýtované.

Výrobek je certifikovaný pro děti od 1 roku.

 

Zpět do obchodu