Domeček BusyKids bílý

Dřevěný domeček inspirovaný montessori pedagogikou si můžete koupit také v bílém provedení. Barevné hrací prvky na něm tak krásně vyniknou.

Koho zabaví?

Díky velké pestrosti hracích prvků zaujme kluky i holky od 1 roku do zhruba 6 let. V pohodě se k němu vejde více dětí, takže u početnějších rodin může být výborným společným dárkem k Vánocům.

Jaké obsahuje hrací prvky?

Motorické dráhy s tvary, vkládačku, botu s tkaničkami, tahací řetěz, křídovou tabuli, dotykové světlo, zásuvku, … No kdybychom je měli všechny vyjmenovat, byl by to pěkně dlouhý seznam. Ale je jasné, že nechcete kupovat zajíce v pytli, a tak jsme vytvořili detailní prohlídku domečku. Podívejte se a sami uvidíte, jak je domeček promyšlený.

V čem dítě rozvíjí?

Hodně aktivit je zaměřený na trénink prstíků, tedy na rozvoj jemné motoriky, která právě u současných dětí obklopených tablety a mobily, bývá opomíjena. Při těchto aktivitách se dítě také učí trpělivosti a soustředěnosti. Domeček rovněž pomáhá s rozvojem logického myšlení a tvůrčích schopností a díky svému tvaru je i skvělým parťákem pro vymýšlení nejrůznějších příběhů. Ať žije dětská fantazie.

Vyprodáno
Kód: 3454
Značka: BusyKids
4 990 Kč
Kategorie: Domečky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 7 kg

Rozvíjející komplex, který pomůže vašemu dítěti s rozvojem jemné motoriky, tvůrčích schopností a logického myšlení. Každá strana je vytvořena s cílem rozvíjet dovednosti dítěte. Množství hracích prvků je natolik velké, že BusyKids domeček může nahradit obrovskou škálu hraček a stát se tou nejoblíbenější. Rovněž se lze dostat dovnitř domečku, anebo ho použít jako garáž na autíčka. Domeček se skládá ze 6 interaktivních desek, které je možné odepnout a dát na horizontální povrch.

Technické parametry:
Rozměry: 60×40×40 cm
Váha: 7 kg
Domeček BusyKids se vyrábí z vysoce kvalitní březové překližky. Všechny laky použité při výrobě jsou na vodní bázi, a proto jsou bezpečné už pro malé děti. Do konstrukce nepatří žádný šroub, všechny prvky jsou zanýtované.

Výrobek je certifikovaný pro děti od 1 roku.

BusyKids pro celou rodinu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu