Domeček BusyKids natura

Naučí, zabaví, připraví do praktického života. To všechno umí dětský dřevěný domeček BusyKids. Díky svému přírodnímu vzhledu je u našich zákazníků nejoblíbenější, hezky zapadne do každého interiéru. A nebojte, vleze se i do malého bytu. Skládá se totiž ze 6 aktivních desek.

Pro koho?

Pro batolata i předškoláky, každý si tam najde to své. Díky své velikosti si u něho v pohodě pohraje současně více dětí.

Co umí?

Slouží jako super skrýš a navíc má na sobě kolem 30 hracích prvků. Podívejte se na ně zblízka.

Díky své multifunkčnosti domeček nahradí spoustu jiných hraček. A protože je udělaný opravdu poctivě, vydrží i pro další generace dětí. Nakonec tak vlastně ušetříte místo i peníze.

Co naučí?

Rozvíjí jemnou motoriku a logické myšlení. Učí soustředěnosti a trpělivosti. Podporuje dětskou fantazii. Domeček jako pokojíček pro panenky nebo garáž pro auta? Jasně. Ale taky třeba trouba na pečení nebo to pravé místo, kam se jít schovat s nočníkem. To všechno děti při testování domečku vymyslely.

Skladem
Kód: N2019
Značka: BusyKids
4 590 Kč
Kategorie: Domečky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 7 kg

Rozvíjející komplex, který pomůže Vašemu dítěti s rozvojem jemné motoriky, tvůrčích schopností a logického myšlení. Každá strana je vytvořena s cílem rozvíjet dovednosti dítěte. Množství hracích prvků je natolik velké, že BusyKids Domeček může nahradit obrovskou škálu hraček a stát se tou nejoblíbenější. Rovněž se lze dostat dovnitř domečku, anebo ho použít jako garáž na autíčka. BusyKids Domeček se skládá ze 6 interaktivních desek, které je možné odepnout a dát na horizontální povrch.

Technické parametry:
Rozměry: 60×40x40 cm
Váha: 7 kg
Domeček BusyKids se vyrábí z vysoce kvalitní březové překližky. Všechny laky použité při výrobě jsou na vodní bázi, a proto jsou bezpečné už pro malé děti. Do konstrukce nepatří žádný šroub, všechny prvky jsou zanýtované.

Výrobek je certifikovaný pro děti od 1 roku.

 

BusyKids pro celou rodinu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Domeček BusyKids natura Domeček BusyKids natura
5
M Avatar autora | 18.8.2019
100% spokojenost!