Domeček BusyKids růžový

Plánujete kupovat domeček pro panenky? Kupte takový, kam se kromě barbínek schová i vaše dcerka. A navíc si tam výborně procvičí nejen jemnou motoriku.

Koho potěší?

Díky růžovému zbarvení a fialové střeše zaujme především holčičky od jednoho roku, ale samozřejmě i leckteří kluci mají růžovou rádi.

Co ukrývá?

Je to bezva schovka pro děti i pro hračky, na níž je kolem 30 interaktivních prvků, například bota s tkaničkami, přepínací vypínač, okýnka se západkami nebo počítadlo s tvary. Více uvidíte v naší prohlídce domečkem

Co rozvíjí?

Věděli jste, že rozvoj jemné motoriky je úzce provázán s rozvojem řeči? A bohužel skutečnost je taková, že dnes leckteré děti umí dříve ovládat tablet, než říct nějakou básničku. Proto v našem domečku najdete plno prvků k trénování malých prstíků, například přezky, suchý zip, knoflíky nebo tři motorické dráhy v různých tvarech. Kromě trénování jemné motoriky se děti učí rovněž koncentraci a trpělivosti, prvky vhodné pro trochu starší děti pak rozvíjejí logické myšlení.

Skladem
Kód: R2019
Značka: BusyKids
4 990 Kč
Kategorie: Domečky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 7 kg

Rozvíjející komplex, který pomůže Vašemu dítěti s rozvojem jemné motoriky, tvůrčích schopností a logického myšlení. Každá strana je vytvořena s cílem rozvíjet dovednosti dítěte. Množství hracích prvků je natolik velké, že BusyKids Domeček může nahradit obrovskou škálu hraček a stát se tou nejoblíbenější. Rovněž se lze dostat dovnitř domečku, anebo ho použít jako garáž na autíčka. BusyKids Domeček se skládá ze 6 interaktivních desek, které je možné odepnout a dát na horizontální povrch.

Technické parametry:
Rozměry: 60×40x40 cm
Váha: 7 kg
Domeček BusyKids se vyrábí z vysoce kvalitní březové překližky. Všechny laky použité při výrobě jsou na vodní bázi, a proto jsou bezpečné už pro malé děti. Do konstrukce nepatří žádný šroub, všechny prvky jsou zanýtované.

Výrobek je certifikovaný pro děti od 1 roku.

BusyKids pro celou rodinu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: