Domeček BusyKids růžový

Plánujete kupovat domeček pro panenky? Kupte takový, kam se kromě barbínek schová i vaše dcerka. A navíc si tam výborně procvičí nejen jemnou motoriku.

Koho potěší?

Díky růžovému zbarvení a fialové střeše zaujme především holčičky od jednoho roku, ale samozřejmě i leckteří kluci mají růžovou rádi.

Co ukrývá?

Je to bezva schovka pro děti i pro hračky, na níž je kolem 30 interaktivních prvků, například bota s tkaničkami, přepínací vypínač, okýnka se západkami nebo počítadlo s tvary. Více uvidíte v naší prohlídce domečkem

Co rozvíjí?

Věděli jste, že rozvoj jemné motoriky je úzce provázán s rozvojem řeči? A bohužel skutečnost je taková, že dnes leckteré děti umí dříve ovládat tablet, než říct nějakou básničku. Proto v našem domečku najdete plno prvků k trénování malých prstíků, například přezky, suchý zip, knoflíky nebo tři motorické dráhy v různých tvarech. Kromě trénování jemné motoriky se děti učí rovněž koncentraci a trpělivosti, prvky vhodné pro trochu starší děti pak rozvíjejí logické myšlení.

Vyprodáno
Kód: 3309
Značka: BusyKids
5 490 Kč
Kategorie: Domečky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 7 kg

Domeček je edukativní a interaktivní hračkou, která s vaším dítětem "poroste" několik let. A proč jsme vyrobili právě domeček? Je to super schovka pro hračky i samotné děti (zhruba do 4 let). Z pohledu rodičů se nám líbilo, že si u domečku pohraje současně více dětí, že se některé aktivity dají ovládat zevnitř i zvenku, že domeček pěkně vypadá, nezabere moc místa, a když je potřeba, raz dva je složený a v pohodě se dá převést třeba k babičce na prázdniny.  

Technické parametry:
Rozměry: 60×40×40 cm
Váha: 7 kg
Domeček BusyKids se vyrábí z vysoce kvalitní březové překližky. Všechny laky použité při výrobě jsou na vodní bázi, a proto jsou bezpečné už pro malé děti. Do konstrukce nepatří žádný šroub, všechny prvky jsou zanýtované.

Výrobek je certifikovaný pro děti od 1 roku.

BusyKids pro celou rodinu

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
DB Avatar autora | 9.9.2020
Domeček je šikovná hračka pro děti od cca 1,5- 2 roky. Dítě si podle fantazie přizpůsobí ke hraní. Pro roční dítě je ješte hračka nevhodná, pouze pod dohledem dospělého.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu