Kostka BusyKids

Máte doma zkoumavé dítě, které pořád někam rádo strká prstíky? Tak to si s naší interaktivní kostkou BusyKids užije. A skvělé je, že díky malému rozměru můžete kostku jednoduše strčit do tašky nebo batohu, a zábava bude vždycky při ruce.

Kdo si s ní vyhraje?

Dřevěná interaktivní kostka BusyKids je certifikovaná pro děti od jednoho roku, ale nemusíte se bát, když na ni v pokojíčku narazí i lezoucí mimčo, neobsahuje žádné malé části a je velmi odolná.

Co jednotlivé strany ukrývají?

Z vlastní zkušenosti víme, že malé děti milují točení. Proto je na dřevěné kostce otáčející se kolečko s malými korálky a na dalších dvou stranách pak různobarevná ozubená kolečka, přičemž když se točí, tak se ještě ukazují obrázky, které k sobě logicky patří. Stejně jako u našich dalších edukativních hraček – domečku a trezoru – i tady máme aktivity k procvičení činností používaných v běžném životě (zapínání a rozepínání zipu a suchého zipu). A také do kostky si děti mohou ukrývat své cennosti, stačí jen vyzrát na to, jak se otevírá kovová zástrčka. 

S čím dítěti pomůže? 

Kostka je sice malá, ale každá ze šesti stran nabízí zajímavou aktivitu, jež malé neposedy smyslově i motoricky rozvíjí

Skladem
Kód: 3732
Značka: BusyKids
1 490 Kč
Kategorie: Interaktivní hračky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Technické parametry:
Rozměry: 11×11×11 cm
Váha: 0,5 kg
Dřevěná interaktivní kostka BusyKids se vyrábí z vysoce kvalitní březové překližky. Všechny laky použité při výrobě jsou na vodní bázi, a proto jsou bezpečné už pro malé děti. Do konstrukce nepatří žádný šroub, všechny prvky jsou zanýtované. 

Výrobek je certifikovaný pro děti od 1 roku.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 30.7.2020
Kostička vypadá dobře, uvidíme, jak bude spokojené dítko.
5
JK Avatar autora | 5.11.2019
Těžko říci, je to vánoční dárek :-)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu