Trezor BusyKids

Není tak velký jako domeček BusyKids, ale zase větší než interaktivní kostka. Zkrátka tak akorát. A hlavně je to krásná dřevěná hračka pro kluky i holky, která tolik neprovětrá váš rozpočet, ale děti mnohému naučí. A pozor je to trezor na dětské poklady, takže rodičové dovnitř se raději nedívejte :)

Kdo se s ním zabaví?

Trezor je certifikován pro děti od jednoho roku, takže jestli přemýšlíte nad dárkem k prvním narozeninám, právě jste kápnuli na to pravé. A je jedno, jestli máte dceru nebo syna, na trezoru jsou holčičí i klučičí barvy.

Jaké nabízí aktivity?

Střechu tvoří vkládačka s pěti jednoduchými tvary (čtverec, kolečko, srdíčko, hvězdička a šestiúhelník), na níž jsou použity čtyři základní barvy, které děti umí rozlišit nejdříve. Jak už jsme prozradili, do trezoru si malí caparti mohou schovávat hračky a další svoje „strašně důležité“ věci, takže jednu ze stran tvoří dvířka se zástrčkou vylepšená o květinkový mechanismus, který je i u domečků BusyKids. Na dalších bočních stranách dřevěného trezoru je motorický labyrint, zásuvka s vypínačem, pestrobarevná ozubená kolečka a nechybí ani aktivity laděné montessori pedagogikou, díky nimž se děti naučí zapínat a rozepínat běžný a suchý zip, druk a plastové přezky s dvojím typem zapínání.

Co se při hře dozví?

Většina aktivit se soustřeďuje na rozvoj jemné motoriky, ale při hraní s trezorem se malí objevitelé také naučí základní tvary a barvy.

Vyprodáno
Kód: 5163
Značka: BusyKids
2 490 Kč
Kategorie: Interaktivní hračky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2.4 kg

Trezor BusyKids pomáhá s rozvojem jemné motoriky a logického myšlení. Bludiště se stala těžší. Abyste otevřeli dveře, musíte nejen posunout zástrčku, ale také odemknout „tajné“ zámečky ve správném pořadí. Různé druhy přezek a zipů naučí vaše dítě samostatnému oblékání. Nenechte se zmást velikostí trezoru, bude splňovat všechny potřeby dítěte ve vývoji a hře. A vy si během jeho zápolení s vypínačem, zásuvkou či přezkami, můžete na chvíli odpočinout.

Technické parametry:
Rozměry: 27×30×30 cm
Váha: 2 kg
Trezor BusyKids se vyrábí z vysoce kvalitní březové překližky. Všechny laky použité při výrobě jsou na vodní bázi, a proto jsou bezpečné už pro malé děti. Do konstrukce nepatří žádný šroub, všechny prvky jsou zanýtované.

Výrobek je certifikovaný pro děti od 1 roku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu